Būsto paskola su individualios veiklos pažyma. Ar tai yra įmanoma?

Vis daugiau žmonių renkasi patrauklesnes verslo valdymo formas, kurios suteikia galimybę atsikratyti kuo daugiau atsakomybės ir tuo padėti kuo daugiau uždirbti. Viena tokių galimybių yra individuali veikla, kuri skirta tam tikrą, nedidelę veiklą vykdyti norintiems asmenims. Net ir tokie gali įsigyti nuosavus namus su būsto paskola, tik svarbiausia yra mokėti skolintis.

Būsto paskola šiuo metu teikiama daugelio įmonių. Jeigu dirbate su IV pažyma – tokiu atveju pateiksime svarbiausius niuansus, kuriuos turi žinoti visi planuojantys skolintis.

· Pirmiausia siūlome nepamiršti, kad kiekviena įstaiga reikalauja skirtingo darbo stažo vienoje vietoje. Šiuo atveju dirbant su IV pažyma dažniausiai reikalingas bent jau poros metų stažas, kuris suteikia bankui bei kitoms institucijoms kur kas daugiau ramumo dėl Jūsų įdirbio.

· Taip pat reikalinga ir labai tvarkinga buhalteriją, kuri įrodo, kad esate atsakingas žmogus, kuris moka valdyti savo finansus. Žinoma, geriausia, kai turimas buhalteris. Tačiau taip pat visada galima bandyti tvarkyti pačiam. Tik tokiu atveju reikia nepamiršti sekti įstatymus.

· Taip pat reikalingas sąskaitų bei pildomų žurnalų pateikimas. Dažniausiai to reikalauja bene visos įstaigos, kurios teikia paskolas. Tai yra įrodymas, kad esate mokus žmogus.

· Lygiai taip pat reikalingas ir pradinis įnašas. Dažniausiai šiuo atveju nėra jokio skirtumo – iš kur gaunama paskola. Bet kuriuo atveju būsto paskola teikiama tik tokiu atveju, kai dalį pinigų žmogus turi.

· Kai kurios įstaigos dažnai net prašo rekomendacijų, kurias gali suteikti darbdaviai. Žinoma, šiuo atveju tai yra klientai. Labiausiai vertinami tie, kurie yra ilgalaikiai. Ypač tie su kuriais yra pasirašoma sutartis, kuris įrodo, kad bus palaikomi darbo santykiai ir toliau.

· Svarbus ir aprašas, kuriame yra nurodoma, kokias asmuo teikia paslaugas ir tuo pačiu – kaip jis gauna klientus. Kuo jis detalesnis – tuo žmogus gali būti ramesnis, kad paskola bus gaunama.

Būsto paskola teikiama ir tiems, kurie dirba ne pagal darbo sutartį. Ir tikrai ne viena įmonė teikia tokias galimybes. Svarbiausia jų kuo daugiau palyginti, kad pavyktų rasti tą, kuri geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *