Foto ant drobės derinimas interjere

Skoningai padaryta nuotrauka ant drobės gali būti pats svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas, kuris ne tik kuria interjerą, tačiau taip pat ir skleidžia emociją. Spauda ant drobės sulaukia vis daugiau dėmesio, kadangi tai kokybiškas darbas, kuris atitinka kiekvieno žmogaus poreikius.

Juk foto ant drobės yra tokia, kokia žmogui labiausiai tinka nepriklausomai nuo to – kokia nuotrauka bus ir yra pasirenkama. Svarbiausia – idėja, kurią norisi perteikti ir tuo pačiu tinkamas jos komponavimas erdvėje.

Nuotraukos pasirinkimas

Interjere pirmiausia komponuojama nuotrauka, tad ją renkantis ir reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Foto ant drobės yra labai įvairios, tad priklausomai nuo vietos, kur bus kompozicija – reikalinga ir konkreti nuotrauka. Dažniausiai miegamuosiuose pasirenkamos intymesnės, aki tuo tarpu svetainėse, kur dažniausiai yra svečiai – kur kas atviresnės. Tačiau bet kuriuo atveju čia jau Jūsų sprendimas, kadangi nuotrauka alsuoja prisiminimus, tad kasdien juos matams svarbu, kad jie keltų Jums tik geras mintis.

Kiek verti rėmeliai?

Dažniausiai greta nuotraukos, kuis tampa interjero akcentas, reikia daugiau dėmesio skirti ir rėmeliams, kurie taip pat puošia. Žinoma, jie turi būti derinami ne tik prie foto, tačiau tai pat ir interjero akcentų, kurie gali būti daugiau arba mažiau derintini, kurie gali atrodytų skoningiau arba būti ne tokie įmantrūs ir ne tokie gražūs. Bet kuriuo tai yra akcentas, kuriam reikia skirti dėmesio, tad siūlome tai įvertinti.

Spalvos ar pilka?

Taip pat reikia nuspręsti, ar Jums labiausiai interjere tinka pilkos spalvos nuotrauka ar tokia, kuri yra ryški. Natūralu, kad skoningai gali atrodyti abi, tačiau viena greta kitos esančios nuotraukos drobėse neturi labai skirtis savo spalvomis. Dažnai jas išduoda emocija, kuri yra perteikiama, galiausiai, smulkmenos, kurios yra nuotraukose. Esame tikri, kad kiekvienas ras variantą, kuris jam labiausiai tinka ir patinka.

Su gerais specialistais net ir pati sudėtingiausia idėja bus sėkmingai perteikta. Svarbiausia rasti tuos, kurie darbus atlieka ne tik laiku, tačiau ir garantuoja tokią kokybę, kuri skoningai atrodys Jūsų namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *