Jūsų istorija: didžiausia sugedusios skalbimo mašinos klaida

Remonto paslaugos VilniujeKai sugenda skalbimo mašina, tuomet reikalingas skalbimo masinu remontas Vilnius. Turbūt būtent sostinėje, kur daugiausia gyvena žmonių, ir tampa reikalingas tas skalbimo mašinos taisymas. Nes daugiausiai gyventojų, kurie turi tas nuolatos gendančias mašinas. Ar prisimenate, kaip buvo sugedusi jūsų skalbimo mašina? Kai kurie žmonės prisimena. Štai keletas istorijų apie sugedusias skalbimo mašinas.

Visi balti rūbai nusidažė rožine spalva

Jurga prisimena, kaip sudėjo į skalbimo mašiną visus baltus vyro marškinius, o ištraukė juos rožinius… „Nesupratau, kas atsitiko. Pagalvojau, gal kas dažų įmetė į skalbyklę. O paskui paaiškėjo, kad sugedo kažkas susijusio su temperatūros reguliavimu. Vieni marškiniai turėjo kelias raudonas detales, tačiau buvo skalbti jau daug laiko ir niekas niekada nedažydavo. Tačiau šį kartą užstačius skalbimą 30 laipsnių temperatūrai, netikėtai teko nustebti. Mat skalbimo mašina maksimaliai pakaitino vandenį iki 70 ir skalbiniai kone ėmė virti. Jiems apskritai buvo visais būdais pakenkta, o taip pat ir nusidažė jie rausva spalva“. Moteris sako, kad ne visus rūbus paskui išmetė. Kai kurie marškiniai ir marškinėliai nesugadinto audinio liko, tik tolygiai nudažyti. Taigi, paliko juos dėvėjimui. Dabar vyras turi keletą rožinių drabužių, tačiau šį sezoną jie madingi.

Susitraukė ilgai megzta suknelė

Dar vienas kuriozas, taip pat susijęs su termostato sugedimu – tai vilnonių rūbų susitraukimas. „Užsisakiau iš uošvės, kad man numegztų suknelę vilnonę. Ji tą darė labai kruopščiai, sunkiai ir ne viskas pavyko gerai. Tačiau tai užtruko net pusę metų, jau net ir žiema ėjo į pabaigą, kai man pagaliau tą žieminę suknelę atidavę. Tačiau štai, netikėtinumas ir staigmena: išskalbus suknelę ji susitraukė. Taip nutiko dėl to, kad skalbimo mašina sugedo ir užstatė per aukštą temperatūrą. Itin aukštoje temperatūroje drabužiai gali arba ištęsti, arba susitraukti“, – prisimena dar viena skaitytoja.

Suplėšė pėdkelnes išprotėjusi centrifuga

Dažnai nutinkantis labai nemalonus skalbimo mašinos gedimas – tai tiesiog išprotėjusi centrifuga. Ir taip tikrai kartais atsitinka. Taigi, kuomet pėdkelnės buvo suplėšytos, moteris suprato, kad metas kreiptis į meistrus ir ieškoti skalbimo mašinos gedimo bei jį taisyti.

Rūbai išmirko ir supuvo

Dar vienas nemalonus nutikimas – kuomet mašina negalėjo išpilti vandens. Per porą parų pastovėję mašinoje drabužiai kaip reikiant išmirko ir net ėmė pūti. Aišku, ir savininkai kalti, kad pastebėję gedimą ir vandens neišpylimą, neišėmė iš ten skalbinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *