Ką auginti šiltnamyje?

Sodininkystė Jums atrodo vienas šauniausių dalykų? Tokiu atveju siūlome Jums įsigyti šiltnamį, kuris leis savyje atrasti tikrą sodininką i tuo pačiu džiaugtis daržovėmis, kurie bus ekologiški.

Jeigu Jums reikalingas geros kokybės šiltnamis – tokiu atveju siūlome jį įsigyti čia https://pigussiltnamiai.lt/siltnamiu-kainos.

Šiltnamiai pigiau, tačiau lygiai tokios pat geros kokybės, tad tarnaus ilgai ir tuo pačiu juose bus galima auginti viską, ką tik norite. O ką auginti geriausiai?

Pateiksime kelis patarimus, kurie puikiai tinka ne tik pradininkui, tačiau taip pat ir patyrusiam žemdirbiui.

Pirmiausia šiltnamiai daugeliui siejasi su pomidorais, kurie ne tik skanūs žali, tačiau iš jų galima gaminti labai daug skirtingų patiekalų. Dažniausiai pasiliekami vakavimui, tad žiemos metu galima gardžiai valgyti padažus, kurie yra tiesiai iš Jūsų šiltnamio.

Kai kurie juose augina ir agurkus, kurie tik labai skanūs, tačiau taip pat irgi puikiai rauginimui bei marinavimui. Svarbiausia yra išbandyti kuo daugiau rūšių, kadangi tokiu atveju pavyks atrasti tai, ko dar neteko patirti ir tuo pačiu kardinaliai pakeisti nuomonę apie šią gana paprasta žalią daržovę, kuri mums yra labai įprasta,

Jeigu norite auginti kažką egzotiškesni – tokiu atveju siūlome arbūzus ir tuo pačiu melionus, kurie labai patinka mėgstantiems saldžiai. Mitas, kad juos auginti yra labai sudėtinga. Tikrai ne. Užauginti gali kiekvienas. Tik svarbiausia yra tinkama dirva ir tuo pačiu tinkamos sąlygos. Juk net ir konkrečios vietos pasirinkimas gali nulemti, kad pavyks geriau arba prasčiau užauginti tam tikras daržoves bei vaisius. Tad svarbiausia yra kuo daugiau domėtis.

Taip pat siūlome auginti ir salotas, kurios tikrai skirtos ne tik savęs lepinimui, tačiau taip pat ir sveikai gerinti. Juk norisi valgyti tai, kas yra ekologiška ir tuo pačiu tai, kas leis gauti kuo daugiau vitaminų. Geros kokybės salotos turi tokią galią, tačiau prekybos centruose jos dažniausiai ne tokios geros kaip kad norisi. Tokiu atveju visada verta jas užsiauginti pačiam, kadangi tuomet būsite raus ir dėl kokybės, ir tuo pačiu dėl vitaminų, kurie yra Jūsų patiekale.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *