Kaip išsirinkti laivų nuomos paslaugas?

LaivaiGalite rinktis iš įvairių valčių, pavyzdžiui, greitaeigių katerių, katamaranų, valčių, jachtų ir kt. Klaipėdoje yra daug įmonių, nuomojančių valtis, todėl galite rinktis iš daugybės variantų. Klaipėdą taip pat galite tyrinėti plaukdami baidarėmis. Klaipėdoje yra daug gerų vietų, kurias galima tyrinėti plaukiojant baidarėmis, todėl galite rinktis trumpą arba ilgą kelionę. Plaukimas baidarėmis Klaipėdoje gali būti labai atpalaiduojantis, nes esate gamtos apsuptyje. Plaukimas baidarėmis taip pat yra geras būdas mankštintis, ypač jei pasirinksite plaukti iš vienos Klaipėdos vietos į kitą. Šiltą vasaros vakarą galite atsipalaiduoti ir stebėti žvaigždes. Jei į kruizą vykstate su vaikais, galite leisti jiems bėgioti ir žaisti ant denio ir vandenyje. Jei užsisakote prabangios jachtos užsakymą, laive taip pat galite mėgautis gardžiu gurmanišku maistu. Tiems, kurie bijo vandens arba turi judėjimo problemų, rekomenduojama likti ant kranto ir užsiimti tokia veikla kaip paplūdimio žaidimai ar jėgos aitvarų sportas. Taip pat svarbu žinoti orų prognozes ir potvynius ir atoslūgius, nes didesnėms jachtoms gali būti sunku manevruoti sekliuose vandenyse. Jei bijote minios žmonių, verta užsisakyti privačią užsakomąją kelionę. Plačiau: www.laivo-nuoma.lt puslapyje.

Apsilankykite mieste su gražia pakrante ir susiraskite išsinuomotą jachtą. Galite leistis į vienos dienos kelionę arba net išsinuomoti jachtą savaitei ar dviem. Pasiimkite mėgstamų maisto produktų ir gėrimų, ir galėsite puikiai praleisti laiką. Galite net pakviesti savo draugus ir šeimos narius, kad jie plauktų kartu su jumis ir padarytų šią patirtį dar ypatingesnę.Įvairiuose Klaipėdoje nuomojamuose laivuose galite rasti viską, ko tik norite. Nesvarbu, ar ieškote greitaeigio katerio, katamarano, motorlaivio, jachtos, ar irklinės valties, tikrai rasite tai, kas atitiks jūsų poreikius ir pageidavimus.

Be to, jei nerimaujate dėl plaukiojimo Kuršių marių vandenyse, galite išsinuomoti kapitoną, kuris atplauks kartu su valtimi. Jei norite pasigrožėti Kuršių nerijos peizažu dideliu greičiu ir pasinerti į nuostabius vaizdus nuo vandens, kelionė greitaeigiu kateriu yra puikus pasirinkimas. Greitaeigiai kateriai paprastai talpina 8-10 keleivių. Vidutinė ekskursijos greitaeigiu kateriu po Kuršių neriją trukmė – apie 3 valandas. Galite pasirinkti jūsų pageidavimus atitinkančią ekskursiją greitaeigiu kateriu – nuo romantiškos ekskursijos su saulėlydžiu iki aktyvios ekskursijos su vakarėlių muzika ir skaniais kokteiliais. Jei norite patirti ką nors tikrai nuotykių, galite užsisakyti ekskursiją vandens motociklais. Daugiau informacijos: https://www.laivo-nuoma.lt/lt/keliones/nemuno-deltos-vandenyse čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *