Kuo nišiniai kvepalai skiriasi nuo komercinių kvepalų?

KvepalaiŠis klausimas labai dažnai gali iškilt ieškant informacijos apie kvepalus. Nišiniai ir komerciniai kvepalai yra du pagrindiniai kvepalų tipai, kurie atskiria aukštesnės kokybės kvepalus nuo mažesnės kokybės kvepalų. Dažniausiai tai būna riboto leidimo arba kokių nors žymių menininkų kolekcijos kvepalai, kurie skiriasi nuo komercinių kvepalų sodriais ir labai ypatingais kvapais. Plačiai paplitusi nuomonė, kad nišiniai kvepalai yra brangesni nei komerciniai. Tokia nuomonė paprastai būna klaidinanti. Norint tuo įsitikinti, net neišėjus iš namų, galite pasižiūrėti, kiek kainuoja nišiniai kvepalai internetu. Tokie kvepalai internete pilnai neparodys, kokios nišinių kvepalų kainos vyrauja iš tikrųjų, nes tikėtina, kad tokių kvepalų internetinės parduotuvės daug neturės, todėl norint įsigyti konkretaus gamintojo kvepalus, vis tiek reikės nuvykti į parfumerijos parduotuvę.

Esminis nišinių kvepalų skirtumas nuo komercinių yra ne reklama ir pakuotė, kurioje supakuoti kvepalai, bet patys kokybiškiausi bei brangūs ingredientai, kurių kompozicijos ir sudaro šiuos žymių gamintojų kvepalus. Nišinių kvepalų kvapai yra puiki alternatyva, norint išsiskirti ir pabėgti nuo jau pabodusių ir dažnai užuodžiamų kvapų. Nišinių kvepalų kvapai nepriklauso sezoninėms madoms, o tai yra vienas iš tokių kvepalų privalumų. Šie kvepalai populiariausi Italijoje, Anglijoje bei Prancūzijoje, nes žymiausi gamintojai yra būtent iš šių šalių. Būtų galima išskirti šiuos pagrindinius nišinių ir tradicinių kvepalų skirtumus:

  1. Aromatas. Nišinių kvepalų tikslas paprastai būna papasakoti kokią nors legendą, laikmetį, akimirką, perduoti emociją, geografinės vietos kvapą. Nišinių kvepalų kūrėjai pasitelkia įdomiausias, geriausias, inovatyviausias ir moderniausias medžiagas.

  2. Modernesnis, sudėtingesnis ir krupštesnis kūrimo principas. Sudėtyje jokių sintetinių medžiagų, o vien aukščiausios kokybės kruopščiai atrinkti aliejai ir kitos natūralios medžiagos. Jos kruopščiai apdirbamos moderniausia ir inovatyviausia technika. Filme “Kvepalai” vaizduojami kvepalai be abejo yra nišiniai kvepalai. Jiems skiriama kur kas daugiau laiko, nei masiškai pagaminti komercinės paskirties kvepalus.

  3. Nišiniai kvepalai nebijo būti komerciškai ne sėkmingais. Dažniausiai, kas siekiama parduoti masėms, mums suprantama, kaip prastesnės kokybės produkcija. Bet ne nišiniai kvepalai, kurie deda pačias didžiausias pastangas pateikti žmonėms kuo kokybiškesnius kvepalus.

Jeigu susidomėjote kokybiškais nišiniais kvepalais, užsukite į mūsų internetinę varlė.lt parduotuvę ir išsirinkite sau patinkančius. Nišiniai kvepalai iš varle.lt yra geriausia dovana tiek tau, tau artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *