Kuriame seklio personažą

Kam reikalingos slaptos kameros? Stebėjimui, sekimu. Nereikia būti super detektyvu ar sekliu, kad galėtum prie namų pasikabinti slaptą kamerą. Ir vis dėlto, jeigu užsiimate kūryba ir jums reikia sukurti gerą ir įtikinantį seklio personažą, tuomet į tokius dalykus kaip slapta kamera pažvelgsite visiškai kitaip. Tai taps tam tikru jūsų konstruojamo personažo atributu.

Prašmatni seklio įranga

KamerosTaigi, slaptos kameros iš tiesų gali tapti ta prašmatnia seklio sekimo įranga, kurią jūs naudosite tam tikrais tikslais savo kūrinyje. Tačiau kuriant personažą tam tikras detales reikia hiperbolizuoti ir specialiai jas išryškinti. Prisiminkite Betmeną, kuriam padėjėjas išrikiavo visą komplektą įvairiausių šaunių sekimo įrankių. Jie visi turėjo maskuojančias formas ir labai modernias funkcijas. Tačiau Briusas Veinas juk buvo milijonieriaus sūnus, taigi, jis galėjo sau leisti tokias technologijas… prieš kone 50 metų. Dabar slaptos kameros ar kita sekimo įranga visai nebėra kažkoks brangus dalykas. Tai gali įsigyti kone kiekvienas, tad ir jūs tą galite lengvai prikabinti prie seklio personažo charakteristikos, net jeigu tas seklys nėra turtingas.

Maskuojantys drabužiai

Kad net ir slaptos kameros nepažintų seklio arba detektyvo – reikalingi ypatingi maskuojantys drabužiai. O iš tiesų, visada kuriant personažą reikia paieškoti ir jam suteikti spalvotą gražų įvaizdį. Ryškų ir įsidėmimą. Kad skaitytojas ar žiūrovas prisimintų visam laikui, kaip atrodė seklys, kuris net neegzistuoja. Tai ne kabareto šokėja, siekianti išsiskirti savo spalvomis, tai seklys, kuris dirba kažkokius darbus paslapčia. Dėl to jo drabužiai turėtų atspindėti norą būti užmaskuotam, nepastebimam. Todėl tai gali būti tokie rūbai kaip aptempti juodi drabužiai, taip pat įvairūs kostiumai, didžiulis lietpaltis, po kuriuo gali paslėpti visą sekimo įrangą, ir daug kitų dalykų.

Išskirtinės personažo detalės išvaizdoje

Taip, kaip mąstysite jūs, mąstys ir daug kitų kūrėjų, tuo momentu kuriančių seklio personažą. Taigi, jums reikės būti gudresniems ir personažą kurti taip, kad jis turėtų visiškai išskirtinių, tik jam būdingų detalių išvaizdoje: daiktų, aksesuarų, randų, defektų, keistą eiseną ir pan.

Seklio charakteris

Aišku, užvis svarbiau suformuoti gerą ir įdomų seklio charakterį. Kad tai nebūtų tik seklio tam tikras portretas, bet ir iš tiesų būtų galingas charakteris. Tą padaryti tikrai galima, tik reikia mokėti. Pagalvokite, kokia seklio praeitis, kokios jo vertybės, silpnybės, kokie jo ateities planai ir kokia jo motyvacija dirbti savo darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *