Polietileninė plėvelė

Lietuvoje galima rasti ne mažai įmonių, kurios gamina polietilenines plėveles. Vartotojai renkasi pagal įvairius kriterijus, daugelis dėmesį skiria kokybei. Ne mažiau svarbi šiandieną ir kaina, kiekvienas nori įsigyti kokybišką produktą už gerą kainą. Tai ypač aktualu tiems, kurie perka didelius kiekius. Ieškantiems kokybiškų produktų sprendimus gali pasiūlyti ne vienerius metus sėkmingai vykdanti savo veiklą įmonė UAB “Umaras”. Užsukite į internetinę svetaine ww.umaras.lt. Čia rasite ne tik polietilenines plėveles bet ir kitus produktus. Įmonė siūlo įsigyti kokybišką pakuotę pramonei. Jei ieškote sprendimų maisto pramonei, kreipkitės. UAB “Umaras” mielai padės jums, jei užsiimate žuvies pramone ir reikalinga pakuotė. Pakuotei nebūtinai gali būti naudojama polietileninė plėvelė. Galite rasti ir kitus pakavimo sprendimus. Svarbiausia, kad atitiktų reikalavimus, produktas, kuris supakuotas būtų saugus ir patrauklus. Juk kiekvienas gamintojas ar pardavėjas nori, kaip įmanoma, didesnio pirkėjų, vartotojų rato, realizuoti pagamintą produkciją.

Pakavimo priemonėsPolietileninė plėvelė gali būti naudojama įvairiose srityse. Pakuojami ne tik maisto, pramoniniai produktai. Statybų sektorius, taip pat, ieško pakavimo sprendimų. Dažniausia šiame sektoriuje didelių gabaritų medžiagos. Apsilankykite internetinėje svetainėje http://www.umaras.lt/ , čia rasite atskirą skyrių internetinėje svetainėje “Statybų sektoriui”. Įmonė siūlo:

· Garo izoliacinę plėvelę.

· Polietileninę statybinę uždengimo plėvelę.

· Antiradoninę izoliacinę plėvelę.

UAB “Umaras” gali pasiūlyti garsių gamintojų plėvelę, pakavimo medžiagas. Kokybė yra labai svarbi, skiriamas dėmesys. Įmonė rūpinasi aplinkos apsauga, todėl siūlomi produktai stengiamasi, kad būtų, kaip įmanoma draugiškesni aplinkai. UAB “Umaras” gali pasiūlyti sertifikuotas plėveles. Tokios dažnai pasirenkamos statyboms, šlaitiniams stogams . Daugelis naudoja sienų garo izoliacijai. Gamyba užsiimančios įmonės naudoja plėveles, kurios nėra galutinis produktas. www.umaras.lt rasite tolimesniam konvertavimui skirtas. Galite rinktis:

· Plėvelė spaudai.

· Plėvelė laminavimui.

· Plėvelė su spauda.

Renkantis minėtas plėveles svarbu žinoti, koks plotis reikalingas. Atkreipkite dėmesį į mikronų skičių, kuo daugiau, tuo plėvelė storesnė. UAB “Umaras gali pasiūlyti įvairių storių plėveles, kuri jums labiau tiks, jei reikia patarimo, kreipkitės į patyrusius įmonės darbuotojus. Polietileninė plėvelė naudojama žemės ūkyje. Šioje srityje dažnai pasirenkamos storesnės plėvelė. Tai gali būti medžiaga šiltnamiams, mulčiavimui, siloso tranšėjoms. Įmonė gali pasiūlyti barjerinę pakuotę, kuri naudojama pastatams apsaugoti, pramonei, maisto produktų pakavimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *