Vyriški aksesuarai ir papuošalai: ką reikia žinoti?

Vis dažniau vyrai supranta, kad įvairūs aksesuarai padeda kurti įvaizdį, todėl atidžiau pasirenkame tokius aksesuarus, kaip pinigines vyrams. Tai vienas iš svarbiausių pirkinių, kuris turi būti įtrauktas į bet kurio vyro būtinų pirkinių sąrašą. Taip pat populiarūs ir papuošalai, tokie kaip kaklo papuošalai ar apyrankes vyrams. Ką reikia žinoti, jei norite sukurti naują įvaizdį?

PiniginėsĮvaizdžio formavimui didelę įtaką turi tinkamų drabužių ir avalynės pasirinkimas. Tiesa, koks aprangos stilius labiausiai tiks, priklauso ne tik nuo norų, bet ir nuo to, kur einama t.y. skirsis stilius einant į darbą ir einant pramogauti su draugais, ir pan. Svarbu pasirinkti aprangą pagal progą ar vietą. Didelę reikšmę formuojant įvaizdį, turi įvairūs aksesuarai ir papuošalai. Jų dėka galima sukurti vis kitokius derinius, nors apranga bus ta pati. Tiesa, reikia mokėti viską derinti, nes tik tinkamai suderinus pavyks sukurti vientisą stilių.

Dažnai vyrai nemoka derinti aprangos ir įvairių papuošalų ar aksesuarų. Tokiais atvejais galima paieškoti jau sukurtų derinių ir bandyti patiems pasirinkti tokius pačius aksesuarus ar papuošalus. Yra ir kitas būdas. Galima pasirinkti tam tikrus derinius, kurie tinka daugeliui atvejų. Pavyzdžiui, jei ieškote naujos piniginės, tai ją reikia derinti prie aprangos. Pagalvokite, kur dažniausiai būnate ir kokiai aprangai teikiate pirmenybę. Jei daugiausia laiko praleidžiate darbe, o jūsų darbas yra – biure, tai jums visuomet tiks klasikinė odinė piniginė (juodos arba rudos spalvos). Tuo tarpu, jei jūsų darbas ne biure ir jums nereikia nei klasikinės, nei pusiau klasikinės aprangos, o gal daugiausia laiko leidžiate vilkėdami sporto ar laisvalaikio aprangą, tai jums tiks medžiaginės ar silikoninės pinigines vyrams.

Panašus derinimo principas turi būti taikomas ir su papuošalais. Kuo daugiau oficialumo ar ypatingesnė proga, pavyzdžiui, vestuvės, tuo mažiau papuošalų reikia rinktis. Be to, jie turi būti puikiai suderinti. Laisvalaikiui galima rinktis įvairias apyrankes vyrams, kurios pagamintos iš metalo, odos, karoliukų, silikono, audinio ir pan. Čia galimos ir įvairios spalvos. Jeigu formuojamas solidesnis įvaizdis, tai tiks tauriųjų metalų ar odos apyrankės.

Kaip matome, daug kas priklauso nuo to, kokioje aplinkoje ar, kokia proga bus. Nuo to priklauso, koks įvaizdis turėtų būti formuojamas ir pagal tai parenkami aksesuarai bei papuošalai. Svarbiausia – nesirinkti per daug papuošalų ar aksesuarų ir juos suderinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *