Atnaujiname automobilį

Jeigu planuojate dažyti, atnaujinti automobilį patys, bus reikalingi Kompresorių centro kompresoriai. Išsirinksite tokį, kuris bus pagal poreikius ir kišenę, galėsite jį išsinuomoti. Apsimoka tvarkyti automobilius bent kelis vienu metu, tuomet pigiau kainuos visos įrangos nuoma.

Kompresorius ir dažymo įrangos

KompresoriaiPirmiausia, jeigu planuojate dažyti automobilį, teks neišvengiamai nusiteikti kompresoriaus nuomai. Be kompresoriaus automobilį tektų dažyti teptuku, o tai tikrai nėra tai, ko jūs norėtumėte. Taigi, kompresorius tegul būna jūsų pagrindinis palydovas ir pagalbininkas dažant automobilį. Tik jis galės padėti skaidriai išpurkšti dažus ir pamatyti, kaip iš tikrųjų galima lygiai it profesionalams nudažyti mašiną.

Surūdijęs mašinos kėbulas – pavojingas dalykas. Dėl to verta parūdijusias dalis keisti naujomis arba gerai prišpakliuoti, sutvirtinti konstrukcijas, tuomet dažyti. Tiesa, jeigu reikėtų eiti per TA, su surūdijusiu kėbulu pereiti tikrai nepavyktų, nes tai laikoma viena ydingiausių seno automobilio savybių, kuri taip pat yra ir labai pavojinga.

Atsarginės dalys ir jų keitimas

Svarbu prisiminti, kad reikės ir turėti atsarginių dalių, jeigu kažkas jau kaip reikiant susidėvėję. Nelygu, kokiam tikslui automobilį tvarkote. Jeigu norite tiesiog pereiti TA, tuomet pakaks trumpalaikių sprendimų, kurie tiesiog paslėps tos dienos problemas. Jeigu norite automobilį iš esmės atnaujinti, pakelti jo vertę, parduoti brangiau ar patys naudoti jį esantį geresnės būklės, turbūt reikės sutvarkyti daugiau dalių, kai kurias išvis pakeisti.

Salono atnaujinimas

Tai, kas iš tikrųjų gali padaryti didelę įtaką jūsų automobilio išvaizdai ir būklei – tai salono atnaujinimas. Senas salonas – tai iš kėdžių išlindę porolonai ir paminkštinimai. Nudėvėti, purvini ir suplyšę užvalkalai. Neveikiantys, aplūžę ar išvis nesantys saugos diržai keleivių salone. Taip pat apgailėtinas automobilio dugnas, suplyšę kilimėliai, purvas visur. Net ir ant lubų ar sienų gali būti prasismelkę metalo rūdys, kurios esant drėgmei išlenda ir per audinius. Nešvarūs, negražūs stiklai – dar vienas dalykas, kuris galiausiai galbūt prašysis salono atnaujinimo. Taigi, visa tai ir gali tapti tuo dalyku, kurį galiausiai norsite sutvarkyti.

Paprasčiausias salono atnaujinimas – tai visų šiukšlių ir dulkių išsiurbimas, arba, jeigu naudosite kompresorių – išpūtimas (kaip iš kompiuterio klaviatūros). Didesnis atnaujinimas – tai automobilio baldų arba bent jau jų apvalkalų keitimas. Taip pat visų sulūžusių dalių, saugos diržų ir jų mechanizmų keitimas. Nauji kilimėliai salone iškart labai pagyvina vaizdą, o kartu tai yra ir viena pigiausių investicijų, kuriant dailų automobilio vidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *