Plaukimas baidarėmis – patarimai

Šiuolaikinis gyvenimo tempas atrodo vis daugiau verčia skubėti ir vis rečiau praleidžiame laiką gamtoje, tačiau pastebima džiugi tendencija, kai žmonės šiltuoju metų laiku vis dažniau nusprendžia rinktis vandens turizmą. Įvairios baiderės Aukštaitijoje siūlomos nuomai, todėl norėdami ne tik praleisti laiką gamtoje, bet ir aktyviai pramogauti ieškokite, kokie yra geriausi baidarių pasiūlymai jums tinkamu laiku.

Baiderės AukštaitijojeKai ruošiatės leistis į įspūdžių kupiną kelionę, verta išgirsti svarbiausius patarimus, kurie leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka. Pirmiausia ką reikia padaryti, tai išsirinkti maršrutą. Kuris geriausias? Tai priklauso tik nuo jūsų. Peržiūrėkite pasiūlymus ir išsirinkite geriausią iš visų. Vieniems galbūt patiks plaukimas ežeru, kitiems upe, o dar kitiems norėsis viską suderinti ir plaukti tiek ežeru, tiek ir upe. Atminkite, kad pasirinkus tinkamą maršrutą, reikia išsirinkti ir norimą plaukimo trukmę bei maršruto ilgį. Pastarasis kriterijus svarbus tiems, kurie plaukia pirmą kartą, nes jei neturite patirties, o ir jūsų fizinis pasirengimas nėra itin geras, tai verčiau pirmam kartui rinktis trumpo maršruto plaukimą. Renkantis kokios trukmės pasiplaukiojimas geriausias, reikia įvertinti tiek savo fizinį pasirengimą, tiek norą pamatyti daugiau ar mažiau gražių vaizdų. Renkantis vienos dienos trukmės plaukimą, nuplauksite nedidelį atstumą, palyginus su tuo, jei plauktumėte dvi ar tris dienas. Tuomet nuplauktų kilometrų skaičius būtų gerokai didesnis bendroje sumoje per tas kelias dienas. Be to, jei plaukimas truks ne vieną dieną, tai reikia pagalvoti kur apsistosite nakvynei. Galima rasti puikių pasiūlymų nakvynei tiek kaimo turizmo sodybose, tiek ir apsistoti stovyklavietėse su palapinėmis. Pavyzdžiui, baiderės Aukštaitijoje gali būti pasirenkamos tiek apsistojant palapinėje, tiek ir renkantis patinkančią sodybą.

Kai jau žinote, kur ir kiek laiko plauksite bei turite pasirinkę nakvynę, metas pasirūpinti reikalingais daiktais. Tiesa, daiktų sąrašas tiesiogiai priklauso nuo to, kokios trukmės plaukimas ir kokiais daiktais pasirūpins nakvynės paslaugas teikiantys asmenys. Svarbiausia pasiimti tinkamų drabužių, pasirūpinti maistu ir gėrimais, turėti priemonių nuo uodų ir erkių bei turėti pirmosios pagalbos vaistinėlę. Jei nakvynė bus palapinėse, tai reikės turėti ir pagrindinius nakvynei po atviru dangumi reikalingus daiktus.

Nuostabus poilsis gamtos apsuptyje, kai plaukiant baidarėmis matote nuostabius ir besikeičiančius gamtos vaizdus yra puikus pasirinkimas. Džiugu, kad vis daugiau žmonių ryžtasi rinktis aktyvias pramogas, nepriklausomai nuo amžiaus. Paskubėkite rezervuoti tinkamą laiką ir mėgaukitės savo kelione Lietuvos upėmis ir ežerais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *