Koks mobilusis telefonas tinkamas žaidimams?

Šiuolaikiniai mobilieji telefonai atvėrė plačias galimybes praturtinti savo laisvalaikį. Kol vieni tik skambina ar rašo SMS, tai kiti naudojasi visais gamintojų teikiamais privalumais. Vienas iš didžiausių – galimybė žaisti įvairius žaidimus. Vis dėl to, tam, kad žaidimus galėtumėte sklandžiai žaisti ir patirti dar daugiau džiaugsmo – rinkitės gerą mobilųjį telefoną.

Labai svarbus yra procesorius. Kuo didesnis jo našumas, tuo geriau jums. Šiuo metu gamintojai siūlo įvairius pasirinkimus. Geriausia rinktis su didesniu skaičiumi branduolių. Tai reiškia, kad kuo daugiau branduolių, tuo greitesnis bus telefono darbas. O greitis labai svarbus norint žaisti žaidimus. Taigi, išbandykite ne mažesnį, kaip 4 branduolių telefoną. Žinoma, jei žaidimas, kurį norite žaisti itin sudėtingas, tai gali praversti ir 8 branduolių telefonas.

TelefonaiKitas svarbus parametras – ekranas. Juk žaisdami per mažą ekraną prarasite didelę dalį malonumo, kurį patirtumėte žaisdami per didelį ekraną. Visai kitokie pjūčiai. Svarbus patarimas – rinkitės didesnį ekraną, pavyzdžiui, nuo 5 colių. Kitas svarbus kriterijus – ekrano raiška. Čia svarbu paminėti skaičius, kad jie nebūtų mažesni, kaip 720×1280. Atminkite, kad kuo didesnė ekrano raiška, tai tuo geresnis vaizdas bus atkurtas. O vaizdas yra tikrai labai svarbus, ypatingai žaidžiant šiuolaikinius žaidimus.

O kaip atmintis? Taip, ji tikrai svarbi. Mobilųjį telefoną galima palyginti su kompiuteriu, todėl kuo didesnė atminties talpa, tuo geriau žaidimų gerbėjams. Telefonai turi operatyviąją atmintį ir vidinę atmintį. Paprasta taisyklė – kuo didesnis RAM kiekis, tuo greitesnis veikimas bus užtikrinamas telefone. Jei atminties mažai, tai žaidžiant labai dažnai telefonas užstrigs. O tai jau neleis mėgautis žaidimu. Todėl atkreipkite dėmesį ir į atmintį. Rinkitės nuo 1 GB RAM. Tiesa, jei žaisite kažkokius ypatingus žaidimus, kurie turi aukštą grafiką, tai verta rinktis mobilųjį įrenginį, kuris turės nuo 2 GB RAM. Atmintis galima ir vidinė.

Visi mobilieji telefonai turi bateriją, tačiau skiriasi jos talpa. Vieni telefonai gali ilgą laiką išbūti nekraunami, o štai kiti išsikrauna dienai nepasibaigus, nors parkovėte per naktį. Taigi, kad ir koks šiuolaikiškas bebūtų telefonas, kad ir kokia didelė atmintis ar spartus procesorius bebūtų – jums reikia geros talpos baterijos. Kaip jūs žaisite žaidimus, jei telefonas išsikraus labai greitai? Verta rinktis iš modelių, kurie turi nuo 4000 mAh talpą. Tai leis mėgautis telefonu žymiai ilgesnį laiką, nei pačios paprasčiausios talpos baterija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *