Gražiausi Lietuvos miestai greta vandens. TOP vietos, kurios vertos Jūsų dėmesio

Lietuvos ežerasLietuva yra nuostabi šalis, tad nieko keisto, kad vis daugiau žmonių vietoje atostogų šiltuose kraštuose – renkasi Lietuvą, kuri tikrai turi ką pasiūlyti. Vis dažniau pasirenkamos tokios vietos, kuriose yra vandens telkinių, kadangi jų teikiamos pramogos, esame tikri, paliks tik pačias geriausias emocijas. Susipažinti su tokių vietų gausa galima čia: https://www.plaukiu.lt/.

o jeigu ieškote konkretaus sąrašo vietų, kurios vertos Jūsų dėmesio – peržiūrėkite jį apačioje.

  • Biržai

Tai yra vienas gražiausių Lietuvos miestų, kuris gali pasigirti pačiu didžiausiu dirbtiniu ežeru Lietuvoje. Taip pat per visą ežerą Jūsų laukia net 525 metrus besitęsiantis tiltas, kuris skirtas kiekvienam, kuris nori vaikščioti virš vandens. Čia galima rasti ir nuomojamų vandens pramogų, kurios tikrai Jums paliks tik geriausius įspūdžius.

  • Kauno regioninis parkas

Greta Kauno ir jame yra regioninis parkas, kurio gamtos grožis, esame tikri, atims žadą kiekvienam. Marios yra labai didelės, tad galima ir labai daug skirtingų kampelių, kurie yra skirti smagiam laiko leidimui. Nuo tokių vietų, kurios dažniausiai patinka aktyvesnio laisvalaikio mylėtojams iki tokių, kurios labiausiai patinka pasyviau laiką leisti mėgstantiems asmenims.

  • Ignalina

Dar vienas miestas, kuris gali Jums pasiūlyti nuostabius ežerus – Ignalina, kuri kvepia fantastiško grožio gamta. Vis daugiau investuojama į vandens turizmą, kad kiekvienas, kuris nori – galėtų išbandyti šias pramogas.

  • Druskininkai

Nors retas žino, tačiau Druskininkai taip pat gali pasigirti vandens telkiniais, kurie skirti aktyviam laiko leidimui. Nuo pačių mažiausių iki labai didelių, kad visa diena būtų nuostabi. Siūlome išbandyti ne tik vandens dviračius, tačiau ir katerius, kurie siūlomi tik tam tikrose vietose. Visgi, šiuo metu rasti informaciją internete yra paprasta, tad rinktis reikia atitinkamai.

  • Kupiškis

Vis labiau mėgstamos ir Kupiškio marios, kurios gali pasigirti ne tik vandens batutais, tačiau ir daugiau įvairiausių pramogų. Žinoma, traukia ir paprasčiausias pabuvimas gamtoje, kadangi tai yra miestelis, kuris nudžiugins Jus gana paprasta, tačiau tuo ir ypatinga gamta.

Lietuvoje vietų, kurios vertos Jūsų dėmesio – labai daug. Kuo daugiau aplankysite – tuo geriau pažinsite šią gražią šalį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *