Paminklo pagal užsakymą pasirinkimas: gairės

Gyvenime ateina toks momentas, kai reikia atsisveikinti su mylimu žmogumi. Tokiu atveju belieka kuo daugiau apie jį galvoti ir tuo pačiu pasirūpinti, kad jo amžinojo poilsio vieta būtų kuo skoningesnė.

Geros kokybės paminklus Jums gali pasiūlyti https://www.svedasupaminklai.lt/. Esame tikri, kad profesionalai, kurie jau ne vienerius metus dirba šioje sferoje – tikrai patenkins Jūsų lūkesčius. Svarbiausia – domėtis galimybėmis ir tuo pačiu išsakyti savo poreikius, kurie, žinoma, turi būti paremti veliono norais.

Kad pasirinkimas būtų greitesnis – pateiksime kelias gaires, kurias verta apgalvoti renkantis paminklą. Tikimės, kad tai padės kur kas paprasčiau susikalbėti su meistru.

Žvakė kapinėse1. Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio dydžio paminklas bus pasirenkamas. Tikrai galima pagaminti bet kokį, kadangi šiuo metu sėkmingai akmenys jungiami vienas prie kito visiškai išlaikant jų vientisumą. Rasite tiek labai mažus, tiek labai didelius, tad rinkitės atsakingai.

2. Taip pat reikia nuspręsti ir dėl akmens stiliaus, kuris labai kinta. Jeigu ilgus metus karaliavo juoda spalva, kuri atrodė labiausiai deranti kapinėse, tai šiuo metu žmonės renkasi kur kas neutralesnius variantus, galbūt net ryškius, kadangi jiems atrodo, kad toks labiausiai tinka aplinkoje. Nuo raudono iki balto, o koks atrodo tinkamiausias Jums?

3. Žinoma, galimi ir labai skirtingi akmenys. Nuo granito iki marmurinių paminklų, kurie galbūt yra retesni, tačiau apskritai – užsakomi. Visada galite rasti ir medinius, kurie dažniausiai pigesni, tačiau ir tarnauja kur kas trumpiau, tad investicija nelabai atsiperka.

4. Šiuo metu yra labai mėgstami tokie, kurių kompozicijose yra sutraukiamo ir metalinės konstrukcijos. Vėlgi, atrodo labai unikaliai, dažniausiai estetiškai patraukliai ir tuo pačiu džiugina lengvumu, kuris storo akmens sąjungoje atrodo labai lengvas. Kai kuriems atrodo, kad kuo daugiau detalių – tuo gražiau, tad rinkitės atsakingai.

5. Ant paminklo taip pat galima išgraviruoti ir tam tikrus paveikslus, kurie primintų ž koks žmogus čia ilsisi. Tinka ir patinka ne visais atvejais, tačiau kai tokia galimybė yra – bent jau susipažinti su ja tikrai verta.

Kuo detaliau bus tariamasi su meistru – tuo tikresnis galite būti dėl rezultato, kuris ne tik atitiks Jūsų poreikius, tačiau net ir juos pranoks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *