Kaip atsikratyti celiulito su natūraliomis priemonėmis?

Celiulito gydymo dieta

Dieta yra esminė celiulito gydymo dalis. Laimei, yra maisto produktų, kurie natūraliai mažina celiulitą, įskaitant avokadus, greipfrutus ir migdolus, kuriuose gausu vitamino C ir antioksidantų, padedančių mažinti esamo celiulito išvaizdą ir neleidžiančių susidaryti naujam celiulitui. Vitaminas C yra būtinas kolageno gamybai, kuris yra jungiamasis audinys, laikantis odą, įskaitant riebalų sankaupas. Su amžiumi organizmas gamina mažiau kolageno. Tai reiškia, kad tose vietose, kuriose kolageno yra mažiausiai, pavyzdžiui, sėdmenų srityje, celiulitas atsiranda dažniau. Bananai, braškės ir kiti maisto produktai, kuriuose gausu vitamino B6, padeda sumažinti vandens susilaikymą riebalų ląstelėse, todėl mažėja celiulito atsiradimas. Plačiau: https://bodylines.lt/musu-paslaugos/anticeliulitinis-masazas-lpg-express čia.

Pratimai celiulitui gydyti

Lieknėjimo StudijaPratimai celiulitui gydyti daugiausia dėmesio skiriami raumenims stiprinti aplink tas vietas, kuriose celiulitas labiausiai tikėtinas. Jei turite antsvorio, ypač svarbu stiprinti šlaunų ir sėdmenų raumenis, kad celiulitas apskritai nesusidarytų. Jei celiulito jau turite, stiprindami raumenis aplink pažeistas vietas galite sumažinti celiulito išvaizdą.

Natūralus celiulito šveitiklis

Šveitimas yra esminė bet kokio celiulito gydymo dalis. Natūralus celiulito šveitimas yra puikus būdas pašalinti negyvas odos ląsteles, o tai padeda sumažinti celiulito išvaizdą. Celiulito šveitiklis gali būti naudojamas ant pažeistų vietų kaip įprastos odos priežiūros procedūros dalis, tačiau jį taip pat galima naudoti gilesniam šveitimui, kai atliekami masažo ir spaudimo judesiai. Celiulito šveitiklio sudėtyje turėtų būti tokių ingredientų kaip kavos tirščiai, jūros druska, valgomoji soda ir migdolų aliejus. Kavos tirščiai yra galingas šveitiklis, kuris gali padėti sumažinti celiulitą. Lieknėjimo Studija – Klaipėda – Bodylines.lt – norintiems greitų rezultatų.

Alavijas nuo celiulito

Alavijas yra augalinės kilmės ekstraktas, kuris jau tūkstančius metų naudojamas įvairiems sveikatos negalavimams, įskaitant celiulitą, gydyti. Alavijas turi daug vitaminų ir mineralų, būtinų sveikai odai, taip pat amino rūgščių, kurios padeda skatinti kolageno gamybą. Alavijas galima tepti ant pažeistų vietų kaip įprastos odos priežiūros procedūros dalį, tačiau jį taip pat galima naudoti kartu su kitomis celiulito gydymo priemonėmis. Alavijas gali būti naudojamas kaip gelis, kremas arba tabletės.

Kavos šveitiklis nuo celiulito

Kava yra vienas geriausių natūralių celiulito gydymo būdų. Kavos sudėtyje yra kofeino, kuris, kaip nustatyta, skatina kolageno gamybą ir gerina odos kraujotaką, mažina celiulito išvaizdą. Kavos šveitiklis – tai paprastas būdas naudoti kavą ant odos ir sustiprinti celiulito gydymą.

Kiaušinių šveitiklis nuo celiulito

Kiaušiniuose gausu vitaminų ir mineralų, kurie būtini sveikai odai. Paprastas kiaušinių šveitimas yra puikus būdas sustiprinti celiulito gydymą. Kiaušinių šveitiklį galima tepti ant celiulito pažeistų vietų kaip įprastos odos priežiūros procedūros dalį, tačiau jį galima naudoti ir gilesniam šveitimui, kai atliekami masažo ir spaudimo judesiai. Kiaušinių šveitiklio sudėtyje turėtų būti sutrintų arba griežinėliais supjaustytų kiaušinių ir migdolų aliejaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *