Kaip gauti pigią ir greitą paskolą be užstato

Niekam net negalėjo kilti mintis, kad paskolos kada nors galės būti išduodamos taip kaip šiandieną. Gauti paskolą dabartiniame pasaulyje yra taip lengva kaip apsipirkti prekybos centre. Tiesiog reikia išsirinkti norimą prekę (paskolą) ir ją nusipirkti. Kai kuriomis aplinkybėmis paskola gali būti neišduota, bet juk taip yra ir su paprasta preke prekybos centre: jei neturite pinigų ir nepajėgiate jos įsigyti, tuomet niekas jums jos neparduos. Tokios pat sąlygos galioja paskoloms: jei pardavėjas matys, kad jūs nepajėgsite grąžinti pasiskolintų pinigų ir taip "susimokėti" už paslaugą, tuomet gauti paskolą bus sudėtinga ir ją suteikti bus atsisakyta.

Tokie ribojimai galioja keletoje akivaizdžių situacijų: paskolų gauti negali nedirbantys asmenys, turintys reikalų su antstoliais, labai smarkiai įsiskolinę, neturinys pakankamai pajamų ir neatitinkantys dar kelių įstatymę numatytų sąlygų (pavyzdžiui, yra nepilnamečiai).

Greitieji kreditaiBet atmetus šitas kelias išskirtines situacijas (ir jos tapo išskirtinėmis tik dabar! prieš tai buvo įmanoma gauti kreditą bedarbiams, įsiskolinusiems, nepilnamečiams ir t.t.), greitieji kreditai yra labai lengvai prieinami. Tą galime pritempti prie dviejų išvadų: kad yra didelė paklausa tokiai paslaugai ir tai yra akivaizdu vien pasižiūrėjus į skaičius. Antroji išvada yra ta, kad prie didelės paklausos atsiranda ir didelė pasiūla, todėl yra net kelios dešimtys viešai registruotų greitojo kredito davėjų. Tik apie pusė iš jų oficialiai vykdo efektyvią veiklą, tačiau net ir toks skaičius reiškia labai didelį kiekį kredito davėjų ir didelę konkurenciją, kurioje kiekvienas nori suteikti kuo daugiau kreditų kuo didesniam ratui žmonių ir taip užsidirbti.

Bet greitasis kreditas greitam kreditui nelygu. Pigiausi greitieji kreditai nėra tie, kurie labiausiai reklamuojasi ar kuriuose aptikote pirmos paieškos metu. Pigiausią kreditą reikia surasti ir tam reikės įdėti pastangų. Bet turbūt norėtumėte, kad pasakytume, kad pastangų įdėti nereikės ir kad yra paprastesnis būdas tą padaryti? Tuomet taip ir padarysime! Įvairūs rekomendacinio pobūdžio pigiausių greitųjų kreditų puslapiai tą kuo geriausiai atlieka ir todėl norėdami pasiskolinti mažiausiomis palūkanomis jūs net neturėsite vargti.

Dar geriau, kad ieškoti geros paskolos be užstato nebereikės ilgai ir nuobodžiai. Dabar net ir tokių paskolų rekomendacijas galite rasti apsilankę viename iš pasirinktų/surastų puslapių. Ten galėsite matyti pigiausius ir geriausius greitų kreditų ir paskolų be užstato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *