Kaip įrengti terasą arba balkoną

Norite įsirengti gražų, jaukų, malonų pasibuvimui balkoną arba terasą? Jums padės Dubingiai interjero salonas ir keletas protingų patarimų. Štai ką galima daryti.

Rinkitės kompaktiškus lauko baldus

Raudonas fotelisVisų pirma, tiek Dubingiai, tiek kiti interjero salonai jums tikrai gali pasiūlyti tokių baldų, kurie puikiai tilptų jūsų lauko poilsio erdvėje, jos neužgriozdintų, būtų malonūs poilsiui. Blogas pavyzdys: didelis, minkštas patogus fotelis, turintis didelį atlošą, plačius į šonus išsitiesusius rantkūnius. Vietoje to gali stovėti trys labai lengvų formų kėdės. Kalba neina apie pigiausias plastikines kėdes, kurios sulūžta vos atsisėdus sunkesniam žmogui. Kalba eina apie nedideles pintas ir kitokias kėdes, kurios iš tiesų neturėtų dėl grožio ar dėl funkcionalumo nebūtinų didelių gabaritų detalių. Tas pats baldas gali atlikti tą pačią funkciją, būti ir patogus, ir gražus, tačiau taip pat užimti labai nedaug vietos. Taigi, kai įrenginėjate terasą ar balkoną, galvokite apie tai, jog jums tikrai reikia užsiimti kuo mažiau erdvės.

Bent vienas labai patogus krėslas

Aišku, Dubingiai jums gali pasiūlyti ir kitokių baldų. Visgi, jeigu terasa ar balkonas tikrai dideli, galite čia įrengti vieną iš tiesų labai patogų baldą. Ar minkštasuolį, ar hamaką, ar sėdmaišį. Kažką, kas būtų tuo baldu, ant kurio dažniausiai leistų laiką tas žmogus, kuris labiausiai paprastai nori būti tame balkone, terasoje.

Rinkitės derančią grindų dangą

Pagalvokite ir apie tai, kad grindų danga gali viską sugadinti arba pagerinti. Net ir nebrangi PVC danga gali tapti tikru stebuklu, jeigu ji puikiai dera ir labai atnaujina aplinką. Aišku, esant didesniam biudžetui, gražiau balkoną ar terasą atnaujinsite sudėdami tikrai gražias medines naujas grindis. Tai irgi gali būti dalykas, kurį jūs padarytumėte patys. Tačiau apie viską reikia galvoti įvertinant daugybę dalykų.

Naudokite skaidrias sieneles

Tikriausiai balkonas arba terasa bus įrengiama tokioje vietoje, iš kurios atsivers puikiausi vaizdai. Jūs tikrai pasistengsite, kad taip ir būtų. Ypač, jeigu tai jūsų nuosavas būstas, kurį galite tvarkyti, kaip norite. Tad tokiu atveju visai verta būtų naudoti skaidrias balkono ar terasos sienas, nes jos neužgožtų viso nuostabaus vaizdo, atsiveriančio pro jūsų pasirinktą erdvę. Tai gali būti stiklinės ar plastikinės skaidrios sienos. Jeigu jos kiauros, tvoros pavidalo, tai mąstykite apie tai, kad jos būtų irgi kuo lengvesnės, kartu ir derėtų prie aplinkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *