Kaip išsirinkti tinkamą sunkią antklodę savo kambariui?

AntklodesAr žinote, kur rasti savo kambariui tinkamą sunkią antklodę? Renkantis tinkamą sunkią antklodę reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Galbūt manote, kad pirkti naują antklodę yra didelis reikalas, tačiau iš tikrųjų tai greičiausiai nėra būtina. Vietoj to turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kaip ji bus naudojama. Jei turite vaikų, kurie miega visą naktį, apsvarstykite galimybę įsigyti antklodę su vaikiškais režimais. Taip jiems netrukdys antklodės ir šiltos paklodės, kai jie pabus vidury nakties. Jei jūsų šeima gerai nesutaria, kai kas nors prie jų prisiglaudžia, įsitikinkite, kad pasirinktas audinys pasižymi geromis technologijomis, kad jums abiem būtų šilta ir jauku visą naktį.

Skirkite laiko rasti tinkamą pusiausvyrą

Tinkama pusiausvyra tarp šilumos ir komforto yra raktas į gerą miegą. Jei nusipirksite naują sunkią antklodę, kai lauke tikrai šalta, galite pabusti nuo žąsies odos vien nuo paklodės. Sunkios antklodes už gerą kainą. Nėra priežasties ryte aukoti šilumą dėl komforto, kai galite lengvai persirengti iš patalynės į šiltą drabužių sluoksnį. Jei nusipirksite naują sunkią antklodę, kai oras tikrai šiltas, tikėtina, kad be atitinkamo drabužių sluoksnio ji bus per karšta. Geriau būti per šiltai nei per šaltai.

Pažvelkite į medžiagą

Medžiaga yra dar vienas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis tinkamą sunkią antklodę. Yra žinoma, kad iš natūralaus pluošto, pavyzdžiui, pūkų ar plunksnų, pagamintos antklodės kai kuriems žmonėms sukelia alergiją. Šios alergijos ilgainiui gali išsivystyti ir sukelti imuninės sistemos sutrikimą, vadinamą šienlige. Iš sintetinių audinių pagamintos antklodės paprastai geriau praleidžia orą ir padeda išlaikyti šilumą, kai lauke šalta.

Įsitikinkite, kad ji yra minkšta ir pralaidi orui

Kvėpuojantis audinys yra dar vienas svarbus veiksnys renkantis tinkamas sunkias antklodes. Miegodami didelę savo kūno dalį paverčiame į patalynę. Patalynės pralaidumas orui turėtų būti pakankamas, kad jums būtų šilta, o likusiems namams taip pat būtų šilta. Jei esate linkę į alergijas arba turite jautrią odą, verta rinktis didesnio atsparumo audinį. Tencelis yra žinomas alergiją sukeliantis audinys, o tai reiškia, kad jautrią odą turintiems žmonėms jis dažniau sukelia alergiją. Medvilnė yra dažniausiai sunkiai antklodei naudojamas audinys, nes ji švelni odai, lengvai skalbiama ir gerai praleidžia orą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *