Nuotolinis mokymas – privalumai ir trūkumai

MokymaiNuotolinis mokymasis turi daug privalumų, palyginti su mokymusi klasėje. Vienas iš pagrindinių privalumų yra tas, kad mokiniai gali atlikti užduotis ir testus iš bet kurios vietos, fiziškai nebūdami kitų žmonių akivaizdoje. Be to, nuotolinio mokymosi lankstumas reiškia, kad studentams nereikia lankyti pamokų tam tikru laiku ar dalyvauti užsiėmimuose tam tikru laiku. Dėl to studentams lengviau derinti darbą, šeimą ir kitus įsipareigojimus. Tačiau nuotolinis mokymasis turi ne tik privalumų, bet ir nemažai trūkumų. Nuotoliniai mokymai ir kitos paslaugos.

Kas yra nuotolinis mokymasis?

Nuotolinis mokymasis – tai galimybė mokytis bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos. Nuotolinio mokymosi sąvoka dažnai suprantama klaidingai. Daugelis žmonių mano, kad nuotolinis mokymasis yra tiesiog mokymasis internetu, tačiau tai kur kas daugiau. Mokymasis internetu yra tada, kai asmuo mokosi iš namų arba kompiuterio. Tai gali būti dalyvavimas internetinėse pamokose, internetiniai testai, internetinės pamokos, internetinės knygos ir kt. Mokiniai, kurie nutolsta nuo fizinės mokyklos aplinkos, gali greitai atsilikti. Galimybė fiziškai lankyti pamokas yra labai svarbi norint išsaugoti informaciją ir mokytis įpusėjus egzaminams ir baigiamiesiems egzaminams. Kuo daugiau laiko mokinys gali fiziškai susikaupti, tuo daugiau informacijos jis gali įsisavinti.

Nuotolinio mokymosi privalumai

– Lankstumas – nuotolinis mokymasis yra lankstus, todėl mokiniai gali atlikti užduotis ir testus skirtingu laiku ir skirtingose vietose. Dėl to nuotolinis mokymasis yra labai lankstus, nes studentai neprivalo būti tam tikru laiku. Tai ypač naudinga studentams, turintiems kitų įsipareigojimų ir (arba) šeimyninių problemų. – Lyginant su mokymusi klasėje, nuotolinis mokymasis gali būti gerokai pigesnis. Studentai gali sutaupyti pinigų turėdami prieigą prie internetinės medžiagos ir (arba) galėdami atlikti užduotis ir testus bet kurioje vietoje. Tai gali būti ypač naudinga studentams, kurie turi paimti laisvo laiko užduotims ir testams atlikti. – Vienas svarbiausių nuotolinio mokymosi privalumų – žinių gilinimas. Taip yra todėl, kad internete pateikiamos informacijos negalima praleisti. Tai ypač naudinga studentams, kurių dienotvarkė įtempta ir (arba) kurie turi šeimyninių problemų. Tai taip pat reiškia, kad studentams nereikia lankyti pamokų tam tikru laiku arba dalyvauti užsiėmimuose tam tikru laiku. Taip studentams lengviau suderinti darbą, šeimą ir kitus įsipareigojimus.

Nuotolinio mokymosi trūkumai

– Ilgesnis laikas informacijai įsisavinti – galimybė fiziškai dalyvauti pamokose yra labai svarbi norint išsaugoti informaciją ir mokytis įpusėjus egzaminams ir baigiamiesiems darbams. Mokantis nuotoliniu būdu tai padaryti sunkiau, nes tam reikia daugiau laiko ir susikaupimo. – Sunkiau bendrauti – gebėjimui bendrauti ir suprasti, kas yra perduodama, įtakos turi ir tai, kad mokymas vyksta internetu. Tai gali būti sudėtinga studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų. – Asmeninio kontakto stoka – Kai klasėje yra kitų mokinių, lengviau užmegzti ryšius ir juos pažinti. Tai gali būti sunku žmonėms, kurie mokosi internetinėse klasėse, kur jie neturi asmeninio kontakto su dėstytojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *