Kaip optiškai prailginti kojas?

Jeigu vyriški batai dažniausiai tiesiog padeda jaustis patogiai, tai moteriški batai yra tiesiog stebuklingi: jie gali ir padėti jaustis patogiai, ir kurti visokiausias optines iliuzijas. Viena mėgstamiausių moterų tarpe: iliuzija, kad kojos yra ilgesnės nei yra iš tiesų. Įvaldžiusioms šią techniką galbūt nereikės kartoti, ką daryti, kad kojos su tam tikra avalyne atrodytų ilgesnės. Tačiau pradedančiosioms, dar neįsisavinusioms, kaip sukurti tokią optinę iliuziją, siūlome susipažinti su esminiais principais.

Aukštesnių batų pasirinkimas

Taigi, viena iš gudrybių, kurią gali moteriški batai, yra elementari – tai aukštakulnių pasirinkimas ir dėl to padidėjantis žmogaus ūgis. Tiesa, kažkada aukštakulniai taip ir atsirado, tačiau tuomet jie buvo skirti vyrams ir siejami su jų aukštu statusu. Kuo aukštesnis būdavo statusas, tuo aukštesni kulnai. Dabar aukštais kulnais avalynę moterys dėvi norėdamos atrodyti gražesnės, lieknesnės, aukštesnės. Kartu optiškai ir prailginama koja, jeigu tinkamai pasirenkami aukštakulniai. Tiesa tai gali būti ir su kulnais, ir su tinkamai pagaminta platforma batai. Jeigu platforma yra tarsi labai storas padas, tada efekto nėra, tačiau jeigu ir ant platformos pėda turi tarsi pasistiebti – tuomet viskas paprasčiau.

Avalynės detalės neturi skaidyti vaizdo

Dar vienas pasirinkimas – moteriški batai, kurie yra tinkamos struktūros. Jeigu pasirinksite aukštakulnius, kurie galbūt turės visokių metalinių detalių, užtrauktukų, sagų, tuomet vaizdas juose skaidysis pagal tai, kur kokia detalė yra. Tačiau jeigu pasirinksite visiškai vientisus, niekur kitos spalvos ar medžiagos neturinčių detalių batus, tuomet jūs kursite kitokį vaizdą. Tik labai svarbu, kad batai ir koja būtų tos pačios spalvos. Tuomet batai atrodys tarsi kojos pratėsimas.

Klasikiniai pasirinkimai: juodi arba kūno spalvos

Dažniausiai minėtasis triukas pavyksta vėsesniais sezonais, kuomet pasirenkami klasikiniai juodi batai ir juodos pėdkelnės ar tamprės. Jeigu tarp bato kraštelio ir pėdkelnės nėra jokio tarpo su nuogu kūnu, nėra jokios pašalinės spalvos juostelės, užtrauktuko ar kitos dėmesį atkreipiančios detalės – tuomet aukšti batai tarsi tampa kojos dalimi ir taip optiškai prailgina kojas. Kaip šią iliuziją pakartoti vasarą? Rinktis klasikinius kūno spalvos aukštakulnius ir jie tarsi prailgins nuogą koją.

Tinkamų drabužių pasirinkimas

Taip pat svarbu ir galvoti ir apie drabužius, kuriais rengiatės, kai norite optiškai prailginti kojas. Mat tikrai yra tokių, kurie kaip tik kojas tarsi sutrumpins, pavyzdžiui, margos arba horizontaliai dryžuotos kelnės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *