Kaip pasveikinti artimą su gimtadieniu karantino metu?

Karantinas ir gyvenimas Covid-19 akivaizdoje ne tik apsukino kasdienybę, tačiau taip pat ir paskatino ieškoti įvairių būdų, kurie padėtų palaikyti artimus santykius su žmonėmis, kurių ilgai nematome, taip pat, išmokti užsiimti tokiomis veiklomis, kurios yra smagios ir namuose.

Lygiai taip pat ieškantys idėjų, kaip galima pasveikinti mylimą žmogų su gimimo diena nuotoliniu būdu – suka galvą. Tačiau juk dovanų įdėjos gali būti įvairios! Tereikia šiek tiek fantazijos ir apie tai – šiame straipsnyje.

Dovanos1. Kokios dovanos yra geriausios? Tokios, kurios yra įteikiamos su meile. O kadangi karantino metu judėjimas tapo komplikuotas – siūlome dovanoti gėles, kurios yra pristatomos tiesiai į namus. Tokiu atveju pavyks išvengti kontakto, tačiau bus galima džiaugtis, kad jubiliatas gavo gėles.

2. Lygiai taip pat per kurjerius galima padovanoti ir kitas dovanas, kurios skirtos mylimam žmogui. Svarbiausia dovanoti tai, kas jam kelia malonius sentimentus. Ir tai gali būti tiek foto drobė, kuri kurta pagal gavėjo poreikius, ir tuo pačiu nuostabus, didelis meškis, kuris dažniausiai sukelia daug jautrių akimirkų.

3. Visada galima pasveikti su daina. Tik šiuo atveju ji dažniausiai pateikiama online būdu. Kadangi internetas panaikina bet kokius atstumus – padainuoti su gimimo diena siūlome per Skype bei kitas programas. Visa tai leis Jums parodyti, kad mylite tą žmogų, kuris laukia sveikinimo.

4. Taip pat nepamirškite, kad visada galite parašyti laišką. Šių laikų kontekste, kai laiško rašymas yra toks retas – jis tampa labai ypatinga dovana, kuri tikrai patiks daugeliui, svarbiausia – sukels labai geras emocijas. Svarbiausia, kad tai yra universali dovana, kuri tinka bet kokiam žmogui.

5. Padovanokite mylimam žmogui buvimą kartu. Tačiau ne dabar, tačiau po karantino, kai vėl bus galima susitikti. Tai gali būti čekis į kokią nors pramogą arba paprasčiausiai ranka rašytas lapelis, kuriame minima, kad pasibaigus karantinui nusimato smagi diena kartu.

Visos šios idėjos ne tik pigios, tačiau taip pat ir labai paprastos. Visos jos parodo, kad žmogus, kuris gaus staigmeną – yra mylimas. O dažniausiai tik tiek ir tereikia, kad gimtadienis taptų ypatingas net ir tada, kai artimų žmonių aplink nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *