Patarimai renkantis apatinius

ApatiniaiApatiniai rūbai gali nulemti tai, kaip jausitės visą dieną, todėl labai svarbu tinkamai juos pasirinkti. Tikriausiai jau ir patys esate pastebėję, jog apatinių kelnaičių kainos gali labai stipriai skirtis – šį rūbą galite įsigyti ir už 5, ir už 55 eurus (o kartais ir brangiau). Tad ar tikrai verta investuoti didesnę pinigų sumą? Ar tiesiog nekvaršinti sau galvos ir taupant pinigus rinktis patį pigiausią variantą? Atsakymas vienareikšmiškas – jei jums tikrai rūpi tai, kaip jaučiatės, nepirkite pigiausių apatinių. Žinoma, apatiniai kainuojantys absurdišką pinigų sumą taip pat turėtų iškristi iš jūsų radaro. Optimaliausią variantą išsirinksite tik tuo atveju, jei atsižvelgsite į šiuos aspektus.

Komfortas

Trys veiksniai apsprendžiantys komfortą yra tinkamas dydis, apatiniai atitinkantys aplinkos temperatūra ir medžiaga iš kurios jie yra pagaminti. Lentynose rasite įvairiausių apatinių dydžių, nuo XS iki 3XL. Bėda tame, jog apatinio trikotažo negalima pasimatuoti tarsi kitų įprastų rūbų, todėl tenka pasikliauti tik akimi. Paprastai prie dydžio žymėjimo būna nurodyta ir juosmens apimtis centimetrais, tad prieš žygiuodami į parduotuvę būtinai pamatuokite savo juosmenį. Kitas patarimas – nepirkite daug apatinių vienu kartu. Yra tikimybė, jog dydis bus netinkamas, todėl prarasite daug pinigų. Per maži apatiniai per daug spaus, o pernelyg laisvi bus elementariai nepatogūs ir taip pat kliudys.

Kalbant apie medžiagas, jų taip pat apstu – nailonas, šilkas, medvilnė, sintetika ir t.t. Viskas labai elementaru, kuo geresnė medžiaga, tuo brangesni ir apatiniai. Kaip jau minėjome, pačių pigiausių pirkti nerekomenduojame, o jie kaip taisyklė būna pagaminta iš sintetikos, kuri nebus maloni ar sveika jūsų odai. Medvilnės ir sintetikos mišinys yra pakankamai geras variantas, už kurį neteks pakloti daugybės pinigų.

Medžiagą galima rinktis ir pagal tai, koks yra oras už lango. Jei lauke šilta, geriausiai tiks medvilnė, kuri pilnai kvėpuoja todėl neleis jums suprakaituoti. Jei yra atvirkščiai – šalta, dairykitės apatinių, kurie pagaminti iš vilnos.

Galiausiai jums reikės pasirinkti ir apatinių spalvą. Kaip bebūtų keista, apatinius taip pat reikės derinti ir prie kitų aprangos elementų. Jei nešiojate baltas kelnes, užsidėti juodus apatinius tikriausiai nebūtų labai protinga. Tuo tarpu balti apatiniai derės prie beveik visko, tačiau nebus labai praktiški. Nebijokite eksperimentuoti ir išsirinkti keik išskirtinesnių spalvų, kurios net gali būti iššaukiančios – apatinių nematys visas pasaulis, o tik jūsų artimiausi žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *