Kodėl verta kaupti mišraines žiemai

Ne tik skanios, bet ir sveikiausia, kas tik gali būti, mišrainės žiemai padės jums išlikti sveikais ir stipriais šiuo šaltuoju metų laiku. Taigi, mišrainės žiemai gali būti nuostabiu dalyku, tačiau tai reikia suprasti iš anksto, dar prieš tai žiemai ateinant…

Labiausiai Jūsų kūnui reikia daržovių

Mišrainės žiemaiVisų pirma, nepamirškite, kad labiausiai jūsų kūnui reikės daržovių. Ar tai būtų vasara, ar žiema, jūsų kūnui visuomet labai reikia daržovių. Tik neperdirbtas natūralus gamtinis maistas yra tie produktai, kuriais iš tikrųjų turime maitintis. Angliavandeniai, esantys miltuose, cukruje, kukurūzuose ir pan. – tukina žmogų, neleidžia jam lengvai vaikščioti, sukelia ligas ir kitokias problemas. O štai mūsų kūnui labiausiai visgi tinka būtent daržovės. Jose yra visi mikro mineralai, ląsteliena, vitaminai ir viskas, ko iš tikrųjų mums reikia. Todėl, turėdami tokią unikalią galimybę valgyti daržoves ir gyventi sveikai – taip turime iš tikrųjų ir daryti, o ne vaikytis madų bei kimšti burgerius. Nesveika yra perdirbti produktai: sūris, kuris nebeaišku iš ko padarytas, visokios riebalų užtepėlės, bulvių traškučiai ir pan. Jeigu jūs valgysite daržoves, jūs labai ilgai būsite sveiki ir laimingi.

Kokybiškiausios daržovės – jūsų užaugintos

Jeigu patys turite daržą ar šiltnamį ir auginate kažką valgomo, puikiai suprantate, kad tai tiesiog neįkainojama vertybė, ir niekada niekas neatstos to sveiko ir skanaus maisto, kurį jūs patys galite sukurti tiesiog savo namuose iš savo daržovių. Taigi, ir daržovės, kurios užaugintos namie, daugybę kartų sveikesnės bei skanesnės už pirktas, augintas pramoniniu būdu, be meilės, už nežinia kokius pinigus ir nežinia dėl kokių priežasčių. O štai nuostabios daržovės, kurias auginsite su meile patys, bus sveikos ir jus labai džiugins. Taigi, būtinai tą sau leiskite daryti: turėti daržovių, kiek tik širdis geidžia. Na o kas bus sveikiau: ar daržovių konservai iš parduotuvės, kur neaišku, kokios chemijos pridėta, siekiant išlaikyti sveikatingumą; ar visgi sveiki ir itin skanūs pačių pagaminti daržovių konservai? Atsakymo turbūt nereikia net sakyti, nes viskas ir taip aišku… Žiemą reikia valgyti konservus, nes to tikisi mūsų kūnas – o ne traškių ir žalių salotų. Kas atsitinka, jeigu žiemą nevartojame daržovių? Gali atsitikti įvairių dalykų, tačiau vienas iš jų bus vitaminų trūkumas. Keletas mišrainių žiemai receptų tikrai nepakenktų, kaip ir nuostata, kad skirsite tam laiko ir pasigaminsite mišrainių žiemai. Skanaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *