Renginių vedėjo atsarginis planas

Visi renginiu vedejai moka ne tik sklandžiai pravesti renginį, vykstantį pagal planą, bet ir kontroliuoti neplanuotas, stresines, renginį griaunančias situacijas. Kokių jų būna, ir kokie triukai gelbsti, kuomet renginys vyksta nesklandžiai?

Gelbsti pravedimi žaidimai

Renginys prie jūrosVienas iš elementų, kurių visuomet turi būti pasiruošęs geras renginių vedėjas – tai žaidimai. Juos reikia pravesti sumaniai ir turėti jų pasiruošus tiek, kad būtų galima visada su jais užglaistyti blogesnes, nepavykusias situacijas. Net ir tuomet, kada atrodo, kad viskas visai gerai, niekada nežinai, kada kažkas nenusiseks. Dėl to reikia pravesti žaidimus, kai, pvz., vėluoja kažkokia vestuvių dalis. Arba, kuomet žaidimas nepavyksta vienas, tada reikia kito, kad žmonės prisimintų gerus vestuvinius žaidimus, o apie bloguosius apskritai pamirštų.

Asmeninėse šventėse gelbsti ir alkoholis

Nors tai ir primityvus būdas, nors jis ir kenkia daugybei žmonių, nors jo ir valdžia nepalaikytų, visgi tai labai geras sprendimas – alkoholis. Jeigu žmonės pernelyg rimti, jeigu jie daugiau reaguoja į nesklandumus, o ne į geriausius renginio aspektus ir akcentus, tuomet šventę gelbėti turi alkoholis. Arba gali. Kaip nuo kurio vedėjo tai priklauso. Renginių vedėjas tuomet ragina svečius išgerti ir taip jiems leisti labiau atsilaiduoti. Vėliau ir visa likusi programa eina kur kas sklandžiau.

Pertraukėlė – pamąstymui ir naujo lapo vertimui

Dar vienas būdas, kurį turi pasiruošę kiekvienas renginių vedėjas – tai išeiti į reklaminę pauzė. Tai reikėtų rašyti kabutėse, nes asmeninėse šventėse, žinoma, jokios reklaminės pauzės nebūna. Ir visgi, kartais tai gali būti pats geriausias būdas pakeisti netikusią šventės eigą. Paskelbti apie trumpą pertraukėlę, paleisti muziką. Gal į tą laiką svečiai kažką tarpusavyje aptars, gal nueis parūkyti, gal kažką kito sugalvos. Ir tuomet reikėtų vėl tęsti šventę. Na o ji pratęsiama būtų labai paprastai: po 5 ar 10 minučių yra sugrįžtama į šventę ir vėl galima jaustis maloniai. Tuomet visi pamiršę jau, kas buvo negerai prieš tai, ir galima tarsi versti naują lapą. Be viso to, dar prieš išeinant į tą reklamą, galima paraginti visus išgerti po stikliuką.

Kai viskas griūva – keičiamas formatas į jaukesnį

Taigi, ateina laikas pakalbėti apie tai, kad kartais šventė gali visiškai sugriūti: lietus nugriaus pavėsines, suges aparatūra ar bus koks nors baisus incidentas. Po viso to reikia atitaisyti padėti. Tad geriausia, kuomet šventės vedėjas tada visus sukviečia į jaukesnį pasibuvimą aplink laužą ar kitokiu formatu, ir maloniai praleidžia laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *