Kokias grindjuostes rinktis?

Šiuo metu vis daugiau pirkėjų nežino, kurios grindjuostės tinkamiausios, todėl tenka ieškoti arba specialistų, kurie padeda tinkamai pasirinkti, arba reikia patiems ieškoti patarimų, kaip jas išsirinkti. Pavyzdžiui, vienais atvejais tiks mdf grindjuostės, o kitais labiau tik medinės. Beje, daugeliui pirkėjų yra svarbiau, prie ko jas derinti.

Grindjuosčių derinimas daugeliui atrodo labai paprastas, tačiau tik iki tos akimirkos, kai remontas baigiamas ir telieka pasirūpinti apdaila, kuri dengs grindų ir sienų tarpus. Tuomet galvojama prie ko jas derinti. Vieni mano, kad reikia atsižvelgti į patalpos paskirtį ir pagal tai jas derinti prie kažko, pavyzdžiui, hole lauko durys ir grindjuostės turi derėti. Nors iš tikrųjų tai nėra griežta taisyklė. Pakalbėkime apie tai plačiau.

MDF gaminiaiPirmiausia reikia pasakyti, kad yra galimi skirtingi variantai prie ko galima derinti grindjuostes. Vis dėl to, galima rinktis ir kitokį variantą. Kai kurie pasirenka nederinti grindjuosčių prie grindų, sienų ar durų. Tokiu atveju ir interjeras turi būti kuo nors išskirtinis, nes paprastuose namuose toks pasirinkimas neatrodys itin gražiai. Pavyzdžiui, lofte gali būti pasirinktos sienų ir grindų spalvos tamsesnės, o grindjuostes rinktis baltas. Tiesa, tokiu atveju jos labai išsiskirs iš viso interjero ir taps šviesiu akcentu apvedančiu visą patalpą. Pagalvokite ar tai jums patiktų, nes ypatingai mažose erdvėse tai atrodys prastai.

Visuomet verčiau rinktis taip vadinamus saugius variantus. Tokiu atveju galimas toks pasirinkimas, kuomet mdf grindjuostės derinamos prie laminuotos grindų dangos spalvos. Taip pat galimas ir toks pasirinkimas, kuomet pavyzdžiui, hole yra baltos spalvos lauko durys, tai galima rinktis šioje patalpoje baltos spalvos grindjuostes. Kaip jau supratote čia jau viskas yra paprasčiau. Svarbiausia grindjuosčių spalvą prie kažko priderinti. O derinti galima prie sienų spalvos ir tuomet sienos bei grindjuostės susilies. Tiesa, jei nepavyksta įsigyti reikiamos spalvos grindjuosčių, tai reikia paieškoti tokių, kurias galima patiems nudažyti. Tokiu atveju viskas bus idealiai suderinta. Taip pat galima grindjuostes derinti prie durų. Tokiu atveju grindys ir sienos gali būti skirtingų spalvų, o svarbiausia užduotimi tampa suderinti durų ir grindjuosčių spalvas. Jeigu kyla klausimų kaip tai atrodys, tai metas paieškoti internete pateiktų pavyzdžių. Peržiūrėkite tai, ką rasite ir suprasite, kas jums gražu, o kas nelabai. Beliks tik įsigyti tinkamos spalvos grindjuostes, kurios bus prie kažko priderintos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *