Automobilio nuoma: ką reikia žinoti?

Auto nuomaAutomobilių nuoma Lietuvoje yra labai populiari. Imdami pavyzdį iš užsienio šalių, daugelis nuomotojų siūlo labai geromis sąlygomis nuomotis tinkamą transporto priemonę. Pavyzdžiui, auto nuoma Vilniuje siūlo visiems tiems, kuriems reikalingas automobilis išsinuomoti tinkamiausią ir mėgautis komfortišku važiavimu ten, kur reikia ir kada tik reikia. Tiesa, ne visiems tokia paslauga yra naudinga, todėl metas sužinoti, kaip viską atlikti tinkamai, kad nuomos sutartis jums būtų naudinga.

Kartais galima žiniasklaidoje pamatyti tokius atvejus, kai automobilių nuomos klientas jaučiasi apgautas, nes išsinuomojo ne tokį automobilį, kokį rezervavo arba sumokėjo daugiau pinigų, nei buvo nurodoma. Kad to nenutiktų reikia žinoti, kad kartais taip nutinka, tačiau to galima išvengti. Pirmiausia ką reikia daryti, tai surasti nuomotoją, kuris turi daug gerų atsiliepimų. Tai padės pasirinkti tinkamai. Žinoma, tai neapsaugos nuo netikėtumų, tačiau yra ir dar vienas patarimas, kuris padės neapsigauti. Labai svarbu atidžiai skaityti visą informaciją apie pasiūlymą, nes kartais būna taip, kad šalia siūlomo ir aprašyto automobilio parašyta, kad nuomotojas neįsipareigoja išnuomoti tokį patį automobilį, kokį klientas mato pasiūlyme. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad atvykę sutartu laiku, kuriuo rezervavote automobilį, galite likti nemaloniai nustebę (jei neperskaitėte ar nesupratote papildomos informacijos), kai jums bus parodytas kitas automobilis, nei matėte nuotraukoje. Taigi, ši papildoma informacija reiškia, kad nuomotojas gali išnuomoti panašų automobilį pagal jo dydį, klasę ar vietų skaičių, tačiau jis gali būti nebūtinai lygiai toks pats, kaip matomas pasiūlyme. Jei norite lygiai tokio pačio automobilio, kaip matote pasiūlyme, tai reikia tartis su nuomotoju arba rinktis tokį, kuris nuomoja būtent tokį, kuris ir nurodytas pasiūlyme.

Šiuo metu auto nuoma Vilniuje klesti, todėl rinktis yra iš ko. Tiesa, tam, kad pasirinktumėte tinkamiausią pasiūlymą, reikia ne tik atidžiai skaityti pasiūlymo informaciją, bet ir pasirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį automobilį. Rinkitės pagal tai, kokio dydžio ir, kiek sėdimų vietų jums reikia bei atsižvelkite į automobilio klasę ir kainą. Tuomet beliks rinktis labiausiai tinkamą pasiūlymą.

Jeigu dar prieš dešimtmetį automobilių nuoma Lietuvoje naudojosi nedidelė dalis klientų, tai dabar ji labai populiari. Šių paslaugų paklausa išaugo dėka gerai išvystytų paslaugų sektoriaus, kai siūlomos geros sąlygos visiems tiems, kurie nori išsinuomoti automobilį. Tereikia surasti tinkamiausią bendrovę, kurios pasiūlymas jums tinkamas ir rezervuoti patikusį automobilį reikiamai dienai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *