Mitai apie nutikimo operacijas

Svorio mažinimo operacijos šiuo metu yra pats patrauklus būdas pagaliau ne tik geriau atrodyti, tačiau ir gyventi kur kas sveikiau. Kadangi nutukimo operacijos šiuo metu yra labai įvairios – tai atveria galimybes kiekvienam atrodyti taip, kaip labiausiai nori.

Deja, kaip ir apie daugelį kitų paslaugų, taip ir apie šią – sklando labai daug mitų. Kai kurie žmones išgąsdina ir jie renkasi gyventi su didesniu svoriu, tačiau nesitvarkyti savo organizmo.

Pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus ir juos paneigsime, kad Jums būtų paprasčiau apsispręsti, ar nutukimo operacijos Jums yra tinkamas pasirinkimas.

  • Mitas, kad po operacijos žmogus turės gyventi dietos rėžimu. Jis galės valyti viską, tik paprasčiausiai porcijos bus kur kas mažesnės.

  • Taip pat didelis mitas, kad tokios operacijos yra labai brangios. Šiuo metu ne vienas chirurgas atlieka tokias operacijas, tad galiausiai tikrai rasite tą variantą, kuris tenkina tiek kokybės, tiek pinigine prasme.

  • Klaidingai galvojama, kad ši operacija gali būti kenksminga ir paprasčiausiai po jos gali tekti keisti savo gyvenimo būdą. Išties komplikacijos yra labai retos. Šio tipo operacijos atliekamos Lietuvoje labai dažnai, tad tikrai nereikia baimintis – visas bus pagal Jūsų poreikius.

  • Mitas ir tai, kad operacijai reikia labai didelio pasiruošimo. Šiek tiek riekia, kadangi kiekviena operacija reikalauja bent minimalaus pasiruošimo. Tačiau jis nėra kažkoks išskirtinis arba labai neįprastas. Svarbiausia, kad pagaliau nusprendėt gyventi sveikiau – tad reikia sekti savo tikslais.

  • Toliau judame link to, kad daugelis klaidingai galvoja, kad tokios operacijos reikalauja labai daug pastangų gyvenant nauju rimtu. Tikrai ne, kadangi šių operacijų tikslas yra sumažinti skranduką ir tuo pačiu sumažėja ir suvalgomo maisto kiekis. Suprantama, kad taip gyvenimas pagerėja, kadangi žmogus nesijaučia alkanas, tačiau gauna reikalingas medžiagas ir svoris krenta.

Nutukimo operacijos – puikus būdas gyventi sveikiau ir laimingiau. Šiuo metu galimybės yra labai atviros ir kiekvienas norintis gyventi geriau – turėtų ja įvertinti. Rinkitės geresnį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *