Studentų spausdinimo poreikiai: kada prireikia

Daug labiau nei bet kam kitam, studentams reikalingas spausdintuvu kaseciu pildymas. Kodėl? Nes būtent studentai tikrai daug spausdina. Tik pažvelkime, kodėl jiems prireikia tiek daug spaudos lapų ir darbų…

Konspektai

Spausdintuvo kasėtėsNors dabar jau universitetuose dažniausiai leidžiama naudotis kompiuteriais ir taip daug greičiau konspektuoti būtent su jais, visgi gana dažnai konspektai tampa tais dalykais, kurie yra naudojami atspausdinti. Konspektuojate, vėliau tvarkote, klasifikuojate kompiuteryje, o prieš egzaminą – spausdinate. Atspausdintus lapus patogu vežiotis su savimi troleibusu ir mokytis. Pasibraukti spalvotais markeriais ir kitomis priemonėmis. Taigi, su konspektais viskas gerai. Kiti gi spausdina iškart armonikėles – konspektus labai mažu šriftu ir trumpiniais. Kitaip tariant – konspektus, kurie iš tiesų būtų tokio mažumo, kad juos būtų galima net ir patogiai paslėpti egzamino metu.

Darbai atsiskaitymams

Vos įstojus į universitetą, prasideda atsiskaitymai. Kai kuriems dėstytojams reikės pristatyti referatus, vėliau kursinius, bakalaurinius, laboratorinius ir pan. Visa tai bus tikrai nelengva, tačiau bus dėstytojų, kurie dirba universitete jau 30 metų ir nenori darbų skaityti iš kompiuterio. Taigi, jūs mokysitės naujų dalykų, o jie ne (naudotis kompiuteriu), todėl darbus reikės atspausdinti ir atnešti atspausdintus. Čia ir pasireikš poreikis bent 1 spausdinimo aparatui vienam studentų butui ar keliems bendrabučio kambariams… Na ir, žinoma, reikės vis pildyti kasetę rašalo, kadangi spausdinimo bus labai daug. Tačiau tai studentai laikys savaime suprantamomis studijų išlaidomis ir stengsis visa tai atidirbti vakarais baruose.

Nukopijuotos knygos

Kai kurie dėstytojai siūlys naudotis knygomis, kurių bus 1 egzempliorius 50 studentų. Jie dėl senų įsitikinimų neleis neštis kompiuterio ar foto aparato ir knygas lieps kopijuoti popieriumi. O paskui seminarų metu tuos lapus atsinešti, pasibraukti ir kitaip žymėti tekstus. Taigi, spausdinimo aparato reikės ir knygų kopijavimui bei jų vėlesniam spausdinimui ant popieriaus su rašalu. Čia irgi greitai reikės pildyti kasetę, nes jos taip ilgia neužteks, kai tokiais tempais spausdinama…

Kiti smulkūs poreikiai

Na ir žinoma, studentams, kaip ir visiems žmonėms, kartais reikės tai kokią pažymą kopijuoti, tai kokius bilietus atsispausdinti, tai ką nors kita. Tačiau tai nebus būtent tas poreikis, kuriam bus išnaudojama daugiausia rašalo. Visgi jis bus irgi svarbus, žmogiškas. Tad smagiau turėti dvi kasetes, vieną pakeisti kita, kol tuščioji yra pildoma (pildyti daug pigiau negu pirkti naują, ir studentai tą tikrai žino).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *