Į ką atkreipti dėmesį, perkant naują butą

Naujas būstas VilniujeJeigu esate jauna šeima, planuojanti pirkti būstą, tai pasiūlymai naujam būstui Vilniuje veikiausiai patys jus kažkaip pasiekia ir verčia mąstyti, ar čia tas jūsų svajonių butas. Tačiau pirkti būstą – svarbus žingsnis. Tad reikėtų atsižvelgti į kelis dalykus.

Vieta: arti ar toli centro

Vienas iš svarbių dalykų – tai artumas iki miesto centro. Ne visi žmonės, gyvenantys Vilniuje, privalo kažko į tą centrą grūstis, ne visiems reikia to senamiesčio ir operų bei spektaklių, tačiau miesto centras vis tiek yra tas smeigtukas, kurį turite įsmeigti į Vilniaus žemėlapį ir nuo jo viską skaičiuoti. Kodėl? Todėl, kad miesto centras yra investiciškai svarbiausia ir vertingiausia miesto dalis. Taisyklė, kad kuo būstas arčiau centro, tuo brangiau jį parduotumėte, ne visada galioja. Yra tokių rajonų, kurie labai arti centro, tačiau turi blogų veiksnių. Tačiau visgi tikėtis, kad 15 km nuo centro esantis rajonas kuo toliau, tuo bus paklausesnis – tai būtų naivu. Atstumas iki miesto centro yra tikrai labai svarbus ir jums teks tai įvertinti.

Vieta: susisiekimas su svarbiais objektais

Vertinant būsto vietą, reikėtų pažiūrėti, kokie keliai eina iki jūsų pasirinkto namo. Ar lengva nuo ten nuvažiuoti iki centro, iki kitos miesto dalies, išvažiuoti iš miesto? Kokie transporto srautai lydi tą vietą ir pan? Tai kiti klausimai, į kuriuos būtinai turite sau atsakyti, planuodami pirkti būstą.

Vieta: pėstute iki svarbių įstaigų

Galiausiai, vertinant vietą, reikia žiūrėti, ar aplink yra lengvai pasiekiamos mokyklos, darželiai, kitos įstaigos, į kurias dažnai tenka keliauti. Visko galbūt vienoje puokštėje nerasite, tačiau stenkitės rinktis tokias vietas, kad netaptumėte vėliau patys savo vaikų įkaitais, kurie turėtų nuolatos vežioti vaikus 10 kilometrų į mokyklą.

Kaimynai

Pirkdami butą naujos statybos name, tikėtina, kad daug ir didelių problemų dėl kaimynų neturėsite. Mat kaimynai bus panašūs į jus, su tais pačiais interesais. Senos statybos daugiabutyje kaimynai nebus galbūt viskuo taip patenkinti ir skirsis nuo jūsų, tačiau tuomet vertėtų vertinti ir patį rajoną, kuriame kažką perkate.

Buto aukštas

Pagalvokite, kuriame aukšte perkate butą. Daugiausiai klausimų kelia pirmas ir paskutinis aukštai. Taip pat kampiniai butai. Tai dėl šilumos praradimo. Tačiau ir dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, saugumo, gyvenant pirmame bute. Kiti kaip tik siekia būtent buto pirmame aukšte, nes tuomet nereikės nešiotis aukštai daiktus ar ilgai lipti laiptais, norint pavedžioti šunis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *