Mėgstamiausi kompiuteriniai žaidimai

Paklausėme keleto atsitiktinių žmonių, žinančių, kas yra xbox one s zaidimai, kas yra jų mėgstamiausieji. Štai keletas atsakymų.

Šaudymas į gyvūnus: medžioklė

Žaidėjas Nr. 1 pasakoja, kad jam ps4 žaidimai labiausiai patinka tokie, kokie buvo 1990 aisiais primityviuosiuose žaidimuose. Tokia atgimstančių senų žaidimų banga jaučiama iki dabar. Vienas iš senų pirmųjų žaidimų: tai šaudymas su valdymo pultu į antis. Vadinamoji medžioklė. Toks žaidimas buvo populiarus, ir tebėra dabar. Jam nereikia kažkokių labai modernių sprendimų, pakanka ir paprastos įrangos ir grafikos, ir jau galima žaisti šį žaidimą. Tuo jis savo paprastumu ir žavi daugumą žmonių.

Virtuvės šefas

Xbox konsolėsKitas žaidėjas sako, kad labiausiai mėgsta komandinį virtuvės žaidimą. Gali žaisti 4 žmonės. Vienas pjausto daržoves, kitas kepa mėsą, kažkas plauna indus ir nešioja lėkštes. Taip siekiama patenkinti kuo daugiau klientų. Tai labai linksmas ir įtraukiantis žaidimas, taip pat mokantis ir kartu dirbti komandoje, patiems priimant sprendimus, koks bus darbų pasiskirstymas. Tėvai turėtų džiaugtis matydami vaikus žaidžiant šį žaidimą, kadangi jo metu tikrai lavinami įgūdžiai komandinio darbo ir reakcijos.

Need for speed

Legendinis mašinų vairavimo ir lenktynių žaidimas. Šio žaidimo metu tą ir daro vairuotojai: važiuoja pasirinktomis mašinomis, įvairiose trasose, siekdami pagerinti savo atvažiavimo rekordus. Linksma žaisti su keliais pultais ir keliais draugais, lenktyniauti tarpusavyje. Galima įžvelgti ir tokią naudą, kad šis žaidimas iš dalies lavina ir apskritai vairavimo įgūdžius ir leidžia tiesiog pasimokyti apskritai geriau vairuoti.

GTA

Šio žaidimo metu veikėjas atlieka specialias užduotis tam tikrame mieste, tai gali būti įvairūs miestai, tokie kaip San Adreso ar kiti, priklausomai nuo žaidimo pasirinkimo. Taigi, šio žaidimo metu reikia ieškoti, kaip paimti tam tikrus daiktus, pavogti mašinas, jas nuvaryti, nuvežti krovinius ir pan.

Star Craft arba War Craft

Vadinamieji strateginiai žaidimai – tai žaidimai, kurių metu yra konstruojamos bazės karinės. Tenka pasigaminti savo darbininkus, karinius dalinius, kasti mineralus, naudoti dujas, vėliau kovoti su priešais. Iš karto reikia kurti strategiją ir planuoti žvalgymą, gynybą, gaminimą ir daug kitų dalykų, kad būtų sukurta teisingas ir geras pasirinkimas tokiam keliui. Šiuos žaidimus galima per serverį žaisti su viso pasaulio žaidėjus, kooperuojantis į mažesnes ar didesnes komandas, ar tiesiog kiekvienam žaidinat atskirai. Taip pat galima žaisti ir tiesiog prieš kompiuterį, nenaudojant interneto. Žaidimo metu lavinami greitumo ir strategijos galvojimo reakcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *