Plaukų priauginimas – vasariškam įvaizdžiui

Kadangi plauku priauginimas kaina tikrai nėra didele, tai kiekviena savo grožiu besirūpinanti moteris ar mergina gali pasirinkti investuoti šią vasarą būtent į savo plaukus. Taip pasielgusios nesuklysite, nes plaukai – vienas svarbiausių moters grožio elementų. Štai keletas gaivių vasarinių įvaizdžių su priaugintais plaukais.

Spalvotos sruogos iš apačios

Priauginti plaukaiVienas labiausiai vasarą primenančių įvaizdžių, kurį šiais metais galite susikurti su plaukų priauginimu už nedidelę kainą – tai spalvotų sruogų priauginimas apačioje po pagrindiniais plaukais. Galite pastebėti, kad pastaruoju metu buvo labai madinga spalvotai dažyti plaukai: mėlyni, violetiniai ar visų vaivorykštės spalvų. Deja, dažyti savo plaukus kenksminga, o be to, sunku padaryti, kad spalva tikrai ilgai laikytųsi. Taigi, čia gali pasitarnauti naujausias mados klyksmas – spalvoti priauginami plaukai. Keletas ryškių spalvotų sruogų iš apačios ir jūsų šukuosena bus nuostabi: gaivi, vasariška, hipiška ir tikrai glostanti akį. Tad nebijokite, kad vasarą atrodysite ne taip, kaip norite atrodyti, nes priauginami plaukai ir priauginamos sruogos gali leisti visą vasarą leisti džiaugtis spalvotais, nenusiplaunančiais plaukais. Štai, pavyzdžiui, mėlynų arba žalių plaukų užsinorėjusios merginos ima juos dažyti. Vos po trijų plovimų spalva išblunka ir primena praskiestą žalsvą arba melsvą. Tai visai negražiai dera su natūraliais plaukais, todėl netrukus tenka galvoti, ką pakeisti, kad atrodytų viskas gerai. Spalvotos sruogos, kurios būtų priauginamos, taip nesiplautų. Jos iš karto būtų nudažytos nesiplaunančiais dažais, taigi, netektų raudonuoti, kai išsimaudžius upėje ar baseine, ant plaukų varva žalsvas vanduo…

Ilgi Šakiros plaukai

Kitas vasariškas įvaizdis – pūsti, ilgi, šviesių sruogelių plaukai su galimomis tamsiomis sruogelėmis. Niekada tokių neturėjote, bet visada apie tokius svajojote? Tokius plaukus turėti tikrai galima. Padės priauginami plaukai kaina nedidele, ir netrukus po kelių ar vienos procedūros džiaugsitės plaukais, kurių galbūt jums nedavė gamta, tačiau gali duoti kirpėja.

Nesimetriška geometrija

Dar vienas madingas vasaros įvaizdis – tai vienoje pusėje ilgi, kitoje pusėje trumpi plaukai. Tiks toms, kurios jaučiasi maištingomis sielomis, norinčiomis eiti prieš sistemą ir tai derinti prie savo įprasto įvaizdžio. Jeigu esate trumpais plaukais, jų priauginimas vienoje pusėje leis pamatyti, kaip viskas gali atrodyti daug gražiau ir įdomiau.

Ilgi lygūs undinės plaukai

Galiausiai, net ir lygius plaukus turinčios vidutinių plaukų savininkės gali prasiilginti plauką ir tapti vienos vasaros undinėmis, su nuostabiais kriokliais krentančiais plaukais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *